В избранном

Збільшення міжремонтного інтервалу, зниження витрат на виробництві

Проактивное обслуговування - відносно нова форма технічного обслуговування і ремонту. І набирає все більшої популярності на великих передових підприємствах. Основна суть проактивного про служіванія полягає в підвищенні Наді жності обладнання і збільшенні терміну експлуатації з застосуванням сучасних діагностичних приладів , виявленні джерел дефекту і виявленні дефектів, що зароджуються.
Основи проактивного обслуговування:
Виявлення та усунення джерел повторюваних проблем, що призводять до скорочення міжремонтного інтервалу .
Усунення або значне зниження факторів, що негативно впливають на міжремонтний інтервал або термін експлуатації обладнання . Основним завданням на будь-якому промисловому підприємстві є зниження експлуатаційних витрат.
Контроль стану нового і обладнання після ремонту з метою виявлення дефектів, що зменшують міжремонтний інтервал, і дефектів, що зароджуються.
Збільшення міжремонтного інтервалу експлуатаційного обладнання в результаті проведених монтажних, налагоджувальних і ремонтних робіт відповідно до технічних умов і регламентом.
Як ми вище помітили , для повного переходу на проактивне обслуговування на підприємстві необхідно придбати комплекс діагнос тичних приладів і обладнання . Для прийняття рішення які прилади потрібно придбати в першу чергу , необхідно класифікувати дефекти, які найбільш критичні для всього обладнання . Устаткування відповідно має виявляти такі дефекти: розцентровки , дисбаланс, знос частинок, знос підшипників, неякісні мастильні матеріали, електричні дефекти енергетичного обладнання.
До омпания Балтех з досвідом більш 18 років займається вирішенням питання підвищення надійності обладнання, в тому числі переходу до проактивного обслуговування. Звернувшись в компанію Балтех ви не тільки отримаєте консультацію щодо впровадження Проактив ного обслуговування на підприємстві , а й можете придбати всі необхідні прилади для цього, які усунуть всі наявні дефекти. Прилади для проактивного обслуговування поділяються на такі:
Прилади для вібродіагностики , балансування і вібраційного контролю. За допомогою таких приладів можна визначити технічний стан на робочому обладнанні і при цьому отримати найбільш точну інформацію про технічний стан. За допомогою недорого віброаналізатора виробництва компанії Балтех BALTECH VP-3470 ви можете так само зробити якісну балансування обладнання, віброаналізатор з трехосевим датчиком і авт оматіческой програмою виявлення дефектів Fixturlaser SMC - новий сегмент напрямку віброаналізатор , і високотехнологічний лідер віброаналізатор CSI2140 визначить на вашому обладнанні всі наявні і зароджуються дефекти.
Прилади тепловізійного обстеження - тепловізо ри . Тепловізійний метод виявлення дефектів дуже зручний, так як дуже легко сприймається візуально.
При складанні звітів метод дуже простий для інтерпретації. Тепловізори серії BALTECH TR відповідають всім вимогам сучасних виробничих тепловізорів . Тепловізори компанії Балтех стануть незамінним помічником для визначення дефектів на обладнанні.
Прилади для лазерного центрування валів і вивірки геометрії. Будь-яке обладнання після чергового ремонту, установки вимагає центрування від нього може залежить довговічність обладнання, його підшипників, муфтових з'єднань. Компанія Балтех пропонує Вам центровщікі власного виробництва Квант-ЛМ (так само у вибухозахищеному виконань і), бездротової SA-4600 а так само центровщікі світового лідера в цьому напрямку Fixturlaser моделей ECO, EVO, NXA, Geo .
BALTECH
Киев
Опубликовано: 28.09.2018
Активно до: 23.09.2019
Обновлено: 28.09.2018

Похожие объявления