В избранном

Види технічного обслуговування: РАО, ППР, ОФС, ПАТ

У промисловості існує чотири стратегії технічного обслуговування промислового обладнання : реактивне (РАО), планово-попереджувальні ремонти (ППР), обслуговування по фактичному стану (ОФС) і проактивне (ПАТ). Найбільш прогресивним на сьогоднішній день є проактивное технічне обслуговування.
Проактивное обслуговування і сервіс промислового обладнання полягає в максимальному збільшенні міжремонтного інтервалу за рахунок ідентифікації і усунення джерел відмов. Практична реалізація проактивного обслуговування можлива різними методиками, кожна з яких має свій ваговим коефіцієнтом ефективності.
Так, наприклад, проактивное обслуговування можливо реалізувати, якщо накопичити статистику роботи обладнання і аналізувати кожну його неполадку. Однак складність усього саме у віданні цього самого аналізу. Необхідно спеціальне програмне забезпечення, та й причини відмов можуть бути приховані глибоко.
Більш раціональний підхід до реалізації проактивного обслуговування і сервісу полягає в оцінці технічного стану обладнання шляхом використання приладів неруйнівного контролю та відстеження трендів розвитку дефектів (патерни відмов) в спеціалізованому програмному забезпеченні. Найчастіше, від реалізації цього способу відлякує вартість. Все змінилося з виходом на ринок нового програмного забезпечення BALTECH Expert , вартість мережевої версії якого менше 1000 євро! Тепер стало можливим вести базу даних обладнання в одному програмному забезпеченні, яке може включати в себе також сервісну, конструкційну, експлуатаційну інформацію, зберігає звіти і проводить автоматичне побудова графіків розвитку дефектів.
Примітно, що BALTECH Expert є єдиним програмним забезпеченням для обробки даних по з приладів по вимірюванню та діагностиці вібрації, визначення стану окремих вузлів (підшипників, робочих коліс, зубчастих передач і т.д.) або агрегату в цілому (визначення дефектів розцентровки , дисбалансу, ослаблення фундаментів і т.д.). У програмному забезпеченні BALTECH Expert можна створювати звіти про проведеним віброналадочним робіт (центрування, балансування). Програмне забезпечення BALTECH Expert дозволяє аналізувати термограмми з тепловізорів (Оцінювати температурні поля) і навіть проводити розрахунки по будь-яким довільним даними, заданим користувачем!
Прилади й устаткування для проактивного обслуговування і сервісу має відповідати ряду вимог. Воно повинно бути легким в розумінні, точним і надійним. У зв'язку з цим ми рекомендуємо комплексний підхід. Так, наприклад, віброаналізатор - складальник даних BALTECH VP-3470 може оперативно провести роботи по оцінки вібраційного стану динамічного обладнання і при необхідності провести роботи по балансуванню по 4 площинах корекції, використовуючи 16 вимірювальних точок. Усунути несоосность може прилад лазерного центрування КВАНТ-ЛМ, який в відрізни і від подібних імпортних систем може розрахувати центрування валопровода аж складається до 32 механізмів. Провести аналіз теплових полів з використанням тепловізора BALTECH TR-0140 швидко і точно зможе навіть початківець.
BALTECH
Киев
Опубликовано: 28.09.2018
Активно до: 23.09.2019
Обновлено: 28.09.2018

Похожие объявления