В избранном

Тонування вікон квартир, офісів, фасадів, балконів

Спека?! Сонячна сторона? Вихід є!
Тонування!
Компанія City-Ton пропонує послуги з тонування та бронювання вікон без зняття склопакетів. В квартирах, офісах, магазинах, заміських будинках. Адже цим Ви захищаєте приміщення від надлишку сонячного проміння, придаєте естетичний вигляд фасаду будівлі та підвищуєте рівень конфіденційності.

Плівка повністю поглинає сонячне ультрафіолетове випромінювання, яке сприяє вигоранню меблів і паркету та негативно впливає на людину. Тонування вікон захищає від інфрачервоного випромінювання та підвищує міцність скла. Широкий асортимент плівок дозволяє надати склу бажаного кольору та відтінку. Дізнатися більше про тонування вікон Ви можете на сайті компанії City-Ton.

Ударостійка (бронювальна) плівка запобігає проникненню зловмисників. Основна її функція полягає не тільки в захисті скла від удару, але й у склеюванні уламків скла.
Матові плівки переважно використовуються на міжкімнатних перегородках, скляних дверях, розсувних конструкціях. Вартість послуги тонування вікна (плівка+монтаж) становить від 405 грн./кв. м.

Консультація та виїзд в межах міста — безкоштовні.
Завітайте до нашого офісу у м. Вінниця, вул. Замостянська, 1, оф. 3.
Телефон для виклику майстра: 067 683 17 01.
15 $
Татьяна
Контакты
(067)6831701
Винница
Опубликовано: 06.08.2020
Активно до: 01.08.2021
Обновлено: 06.08.2020

Похожие объявления