В избранном

Швидко ліквідувати ТОВ у Києві. Ліквідація фірми в Києві за 1 день.

Швидко ліквідувати ТОВ у Києві. Ліквідація фірми в Києві за 1 день. Допомога в ліквідації підприємства в Києві. Ліквідація ТОВ за 24 години в Києві. Ліквідація ТОВ у Києві. Ліквідація ТОВ за 24 години Київ. Ліквідація ТОВ за 24 години Київ. Ліквідувати ТОВ Київ.

Ваш бізнес перестав приносити прибуток або у вас з'явилася чудова ідея, для реалізації якої необхідно створити інше підприємство? Кращий вихід з такої ситуації - ліквідація підприємства. Здійснити процедуру можна законним шляхом, керуючись правовими нормами. Проблема в тому, що при ліквідації ТОВ, ПП або іншої організації, можуть виникнути серйозні складності: вас не хочуть знімати з податкового обліку, неможливо підготувати актуальні документи для перевірки, немає коштів заплатити борги і виплатити податки. Фахівці «Еквітас Компані» готові допомогти вам уникнути складнощів і залишитися «чистим» перед законом.

Компанія «Еквітас компані» спеціалізується на ліквідації ТОВ в максимально короткі терміни. Повний супровід під час ліквідації ТОВ. Владнаємо всі питання в органах державної влади. Ліквідуємо ТОВ, а також закриваємо ФОП всього за 1 день!
Величезний досвід роботи, повний юридичний супровід і гарантія результату!
Всебічна правова підтримка, захист ваших інтересів, оперативна робота - ми гарантуємо якість своїх послуг. Телефонуйте!

Наша адреса: м Київ, вул. М. Пимоненка, 4, оф. 48
Ольга
Контакты
0443834760,
0674401244
Киев
Опубликовано: 28.11.2020
Активно до: 23.11.2021
Обновлено: 28.11.2020

Похожие объявления