В избранном

Обслуговування по фактичному стану - ОФС, проактивное обслуговування

В даний статті я хочу розповісти про прилади та обладнанні для проактивного обслуговування і сервісу промислового обладнання, але перш ніж приступити до опису приладів, давайте розглянемо які основні види технічного обслуговування існують на промислових підприємствах:
Перший вид обслуговування «Реактивний» або по іншому його називають «реагує», тобто це такий вид ТОіР при якому ремонтується тільки дефектне обладнання, не проводиться діагностика і обслуговування. При даному виді обслуговування, технічні фахівці підприємства не володіють інформацією, коли і який агрегат вийде з ладу, що тягне за собою тривалі простої.
Другий вид обслуговування «Планово-профілактичні роботи» скорочено «ППР», даний вид обслуговування широко застосовується практично на всіх промислових підприємствах, тому що має гарну методологію, зрозумілий і в ідеальній формі виключає позапланові виходи обладнання з ладу. Даний метод так само не передбачає проведення діагностики обладнання, а обслуговування і ремонт здійснюються за планом, за часом напрацювання. Недоліком даного методу є те, що часто ремонтується обладнання, яке не потребує ремонту, тобто справне.
Третій вид обслуговування «Обслуговування по фактичному стану» скорочено «ОФС». Даний вид обслуговування припускає наявність служби діагностики з навченими фахівцями, оснащеними сучасними діагностичними приладами. Діагности виробляють періодичне обстеження обладнання за результатами, якого повідомляють про необхідність ремонту того чи іншого агрегату. Даний вид обслуговування значно скорочує позапланові виходи обладнання, час простою і час ремонтів.
Четвертим видом обслуговування і найпрогресивнішим, є «Проактивне обслуговування», даний вид обслуговування поєднує в собі обслуговування по фактичному стану, а так характеризується глибоким аналізом причин виходу обладнання з ладу і проведенням заходів щодо усунення причин виходу обладнання з ладу аж до конструкційних змін. Для проведення глибоко аналізу причин виходу обладнання з ладу, фахівці повинні бути оснащені потужними сучасними приладами діагностики. Це можуть бути наприклад стаціонарні системи контролю, провідні постійний моніторинг обладнання і пишуть безперервно сигнал вібрації, за допомогою якого діагности зможуть відстежити стану обладнання перед аварійним зупинкою.
Список методів і приладів, застосовуваних при «проактивному обслуговуванні» великий, зупинимося на основних:
Вибродиагностика.
Найсучаснішим і потужним приладом для проведення робіт по вібродіагностики є CSI -2 140. За допомогою даного приладу можливо визначити стан обладнання, автоматично ідентифікувати дефекти і передбачити час безаварійної роботи обладнання.
Стенд перевірки підшипників.
Стенд «ПРОТОН-СПП» призначений для визначення придатності підшипників, як нових, так і вживаних відповідно до ГОСТ. Так само дане устаткування дозволяє вести дослідницька діяльність визначає і ідентифікуючи дефекти в підшипниках. За допомогою даного стенду можна визначити чи став підшипник причиною зупинки обладнання чи ні.
Трібодіагностіка.
Даний метод діагностики, напевно, є найбільш інформативним при «проактивному обслуговуванні», тому як за станом масла фахівці зможуть досить легко визначити причину виходу обладнання з ладу. Кращим обладнання для проведення трібодіагностікі є лабораторії масла BALTECH OA -5400, які за лічені хвилини надають в автоматичному режимі інформацію по хімії масла, в'язкості, наявність частинок і при необхідності елементний аналіз.
Застосовуючи наведені вище методи діагностики для встановлення причин виходу обладнання з ладу підприємства можуть налагодити «Проактивне обслуговування» і тим самим збільшити в рази життєвий цикл обладнання.
BALTECH
Киев
Опубликовано: 28.09.2018
Активно до: 23.09.2019
Обновлено: 28.09.2018

Похожие объявления