В избранном

Моніторинг працюючого моторного масла при експлуатації суднових дизелів

Основною вимогою політики на морському флоті, прийнятим на міжнародних конвенціях, є управління безпекою його експлуатації. Так як існує багато різних типів сучасних суднових двигунів внутрішнього згоряння, то необхідна розробка індивідуального підходу кожного двигуна, щоб реалізувати принципи їх безпечної ресурсозберігаючої експлуатації з урахуванням їх особливостей конструкції і умов роботи.
Працююче моторне масло із системи змащення суднового дизеля несе в собі численну важливу інформацію про хімічних і триботехнических процесах, що відбуваються в парах тертя двигуна. Носіями цієї інформації є фізико-хімічні показники самого масла, а також містяться в ньому продукти зносу тертьових деталей дизеля і неповного згоряння палива і забруднення. Інформація про концентрацію частинок зносу в маслі і їх розподіл за розмірами дозволяє вирішувати задачі розпізнавання технічного стану двигуна. Великі наукові дослідження, проведені в багатьох країнах світу, показали високу вірогідність виявлення несправностей і попередження відмов в роботі дизелів на підставі аналізу використовуваних в них мастильних матеріалів. Однак через широкого діапазону показників застосовуваних палив і режимів експлуатації двигунів, різної якості використовуваного масла найбільш гострою і невирішеною залишається завдання адекватного розпізнавання дефекту на основі витягується з масла інформації.
Існуючі граничні норми вмісту продуктів зносу в маслі не універсальні і часто взагалі відсутнє будь-яке їх нормування. Часом вони не враховують режими роботи дизелів, різні умови їх експлуатації, якість і різноманіття застосовуваних палив, а також і специфіку самих масел. У більшості випадків наявні рекомендації є нечіткими і розмитими, а завдання прийняття рішення покладається на експертів - технічний менеджмент судноплавної компанії. Тому для кожного типу судів слід розробити конкретні методик і алгоритмів стосовно їх двигунів. Однак основні необхідні параметри для контролю цілком зрозумілі - в'язкість, загальне лужне число, окислення, нітрування, сульфування, вміст води, сажі і елементів частинок зносу і забруднення.
Тому минилаборатории серії BALTECH OA є найбільш оптимальним рішенням для роботи на суднах і забезпечення моніторингу масла суднових двигунів. Все минилаборатории серії BALTECH OA здатні аналізувати всі вищевказані показники, але крім того, так як вони є переносними або мобільними, то легко можуть бути використані прямо на борту судна без необхідності відправки зразків на берег. Також прилади не вимагають використання будь-яких реактивів, що також робить їх незамінними на кораблі, особливо, коли він в море, так як зменшується кількість необхідних для утилізації речей в порівнянні з традиційними лабораторіями або аналітичними наборами.
BALTECH
Киев
Объявление не актуально

Похожие объявления