В избранном

Контроль стану трансмісійних мас їв

Проблема підвищення ефективності використання трансмісійних масел відноситься до однієї з складних і актуальних науково-технічних завдань трибології. Існуюча з истема контролю стану трансмісійних масел при експлуатації техніки НЕ передбачає застосування діагностичних засобів контролю і тому НЕ дозволяє забезпечити своєчасний аналіз стану масел, що призводить до збільшення експлуатаційних витрат. також на неефективність експлуатаційної системи впливають заводи-виробники, які встановлюю т ресурс трансмісійних масел в кілометрах пробігу. Особливо сильно це видно при експлуатації бронетехніки, яка використовується періодично. При експлуатації такої техніки процеси старіння протікають з мінімальною швидкістю і НЕ можуть оцінюватися пробігом. Тому вкрай необхідно проводити моніторинг стану масел з метою заміни їх за реальною втрати їх працездатності. Для цього на допомогу прийдуть минилаборатории серії BALTECH OA компан ії ТОВ « Балтех ».
Основний функцією трансмісійного масла є зниження зносу і запобігання задирака. В процесі роботи зубчастих передач трансмісійні масла інтенсивно розігріваються через тертя. В якості базових маслі в т рансміссіонни х масла х і Користуйтесь мінеральні масла, які леговані різними функціональними присадками . Трансмісійні масла працюють в режимах високих швидкостей ковзання, тисків і в широкий му температурному діапазоні . Їх пускові властивості повинні забезпечувати надійну роботу машин у інтервалі температур від -40 до +150 ° С. Тому до трансмісійним мастил пред'являють досить жорсткі вимоги.
Підвищена температура в поєднанні з активним дією кисню повітря і каталітичним дією металевих поверхонь призводить до швидкого окислення масла . В результаті чого змінюються його фізико-хімічні та експлуатаційні властивості: збільшується в'язкість, загальне кислотне число , окислюваність . Швидкість і глибина окислення масла залежать від часу окислення, температури масла, каталітичного дії металу і концентрації кисню. Найбільший ефект на окислення масла надає температура. За допомогою навіть найпростішої минилаборатории BALTECH OA -5100 Ви легко зможете відстежити ці мінливі характеристики і вчасно провести заміну відслужив масла. Так вискозиметр 3050 допоможе виміряти в'язкість при 40 ° С і 100 ° С , а ІК-аналізатор 1100 дасть відомості про загальний кислотному числі і окисленні масла в цілому.
Під час експлуатації трансмісійні масла також можуть обводнять. Це відбувається внаслідок надходження вологи через зазори ущільнень і конденсації парів води з повітря і створює умови для появи електрохімічної корозії . І тут також буде корисний ІК-аналізатор 1100, що входить в усі минилаборатории серії BALTECH OA , який визначити кількість води в маслі, не дозволивши працювати на сильно обводненому олії і розвинутися корозії.
BALTECH
Киев
Объявление не актуально

Похожие объявления