В избранном

Діагностика, ремонт і сервіс промислового обладнання . види ТОіР

Як показує тенденція розвитку сучасної промисловості - все більше і більше підприємств намагаються змінити поточну форму технічного обслуговування виробничого обладнання на більш прогресивну. Фактично будь-якого керівного персоналу підприємства зрозуміло, що за рахунок переходу компанії на ТОіР за формою фактичного або проактивного обслуговування економічний ефект не змусить себе чекати. Є багато метод про логічних досліджень в області форм обслуговування і основний підсумок цих досліджень - це максимально швидке досягнення серйозного зменшення собівартості продукції, що випускається.
Наверное самой передовой на сегодняшний день, а значит и самой эффективной, формой обслуживания и ремонта промышленного оборудования, является проактивная . Данное обслуживание подразумевает под собой наличие высококвалифицированного персонала в области диагностики и ремонта парка агрегатов предприятия, серьезный комплект диагностического инструмента по различным направлениям диагностики, различные системы постоянного мониторинга тех или иных критичных параметров состояния оборудования и качественный набор инструмента для проведения виброналадки и ремонта оборудования.
Наша розповідь була б неповною, якби ми з вами не пояснили, в чому ж полягає сенс проактивного обслуговування. Сенс всіх заходів, пов'язаних з обслуговуванням по проактивного формі полягає в визначення дефекту того чи іншого вузла обладнання та проведення подальших дій підсумком яких є виключення повторення появи і розвитку даного дефекту на цьому обладнання. Простіше кажучи, ми повинні виключити можливість дострокового виходу обладнання з ладу через появу цього дефекту повторно.
Компанія «Балтех» протягом більш ніж п'ятнадцяти років займається питаннями здійснення допомоги підприємствам по зміні форми ТОіР на більш прогресивну , починаючи від технічного аудиту, навчання і підготовки фахівців, допомоги в організації служби діагностики і закінчуючи приладами та обладнання м для проактивного обслуговування і сервісу .
У цій статті ми розглянемо п рібори і обладнання для проактивного обслуговування і сервісу . ТОВ «Балтех» готове надати для організації проактивного ТОіР устаткування наступним напрямкам:
1. Вибродиагностика - виброаналізатори і віброметри серії BALTECH - V P , прилад Fixturlaser SMC і вібродіагностичного комплекс CSI -2140 для портативного моніторингу та діагностики, а також стаціонарні системи на базі « ПРОТОН -1000 » , CSI-9420, CSI -2600 ;
2. Тепловізійний контроль на базі тепловізорів виробництва « Балтех » серії BALTECH TR ;
3. Вхідний контроль підшипникової продукції « ПРОТОН-СПП -УВХ» ;
4. Трібодіагностіка н а базі маслолабораторій BALTECH OA ;
5. віброналадка обладнання, центрування та перевірка геометрії системами серії «КВАНТ», SA, балансувальні верстати серії BALTECH HBM ;
6. Інструмент для монтажу обладнання індукційні нагрівачі серії BA LTECH HI ;
Для більшості роторно-динамічного обладнання досить наведеного вище списку приладів і систем, щоб забезпечити про а ктівная ТОіР .
Більш детально ознайомитися з можливостями і продукцією ТОВ «Балтех» за приладами та обладнанням для проактивного обслуговування і сервісу можна відвідавши сайт компанії .
BALTECH
Киев
Опубликовано: 28.09.2018
Активно до: 23.09.2019
Обновлено: 28.09.2018

Похожие объявления