В избранном

Бистрий і точний аналіз мастила, мастила та гідравлічних рідин.

Правильна мастило машин - це , як правило, єдине завдання, яка може позбавити Вас від багатьох проблем на вашому обладнанні. За оцінками фахівців , 75% всіх відмов підшипників пов'язано саме з проблемами мастила. Ці збої викликані забрудненням або неправильним мастильним матеріалом, тому значення належної правильної змащення неможливо переоцінити.
Щоб уникнути проблем зі змазкою, необхідний постійний моніторинг її стану і аналіз відмов. Для початку вибираємо г енератори, редуктори, компресори, гідравлічні системи та інші критичні машини. Далі необхідно вибрати необхідний набір аналізів, які будуть задовольняти Вашим завданням. Далі слід визначитися з місцем проведення аналізу: чи буде це стороння лабораторія або буде створюватися власна. Переваги першого варіанту - відсутність необхідності придбання обладнання і найму навченого персоналу. Але не зручність полягає в тому, що необхідна транспортування зразків у лабораторію, можливо на тривалий відстань і очікування результатів аналізу. Часто саме, час змушує приймати рішення на користь створення власної лабораторії.
І тут найкраще зупиниться на мобільних портативних мінілабораторій серії BALTECH OA компанії ТОВ « Балтех », оскільки вони можуть працювати безпосередньо на місці роботи обладнання, можуть перевозиться з філії на філію при необхідності і не вимагають найму фахівців хіміків-аналітиків. Працювати з ними може будь-який технічний персонал заводу після нетривалого навчання. Всі прилади мінілабораторіяй серії BALTECH OA працюють з маслом «як є» без його пробоподготовки і не вимагають використання для аналізу додаткових розчинників або реактивів. Всі прилади, що входять до складу цих мінілабораторій внесені в Гостреестр коштів змін і проходять необхідну перевірку, що гарантує точність одержуваних даних аналізу масла, мастила та гідравлічних рідин.

Також минилаборатории серії BALTECH OA поставляються з сучасним програмним комплексом, що дозволяє об'єднувати ці дані з усіх приладів в одному звіті і будувати тривекторну діаграму, яка показує причини проблем в обладнанні, якщо такі є. А також використовуючи дану програму, ви можете легко будувати тренди зміни досліджуваних властивостей і, таким чином, забезпечувати надійний і ефективний моніторинг.
Ефективний моніторинг масла й змащення призводить до мінімізації та ризику пошкоджений ий і запобігання незапланований них простоїв Вашого обладнання .
BALTECH
Киев
Объявление не актуально

Похожие объявления